top of page
kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm hukuku

EKİBİMİZ

 

kentsel dönüşüm hukuku, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm uzmanı, gayrimenkul hukuku, gayrimenkul hukuku avukatı, kentsel dönüşüm

kentsel dönüşüm hukuku

kentsel dönüşüm avukatı

Avukat Serkan Çakmaklı, kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm hukuku

SERKAN ÇAKMAKLI

Avukat - Kurucu

Serkan Çakmaklı 1981 doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 1 yıl İngiltere'de dil eğitimi almıştır ve iyi derecede İngilizce bilmektedir. 2006 yılından beri İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak çalışmaktadır.

 

Gayrimenkul Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku konularında uzmanlaşmıştır. 2012 yılından beri kentsel dönüşüm hukuku alanında çalışmaktadır. Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinde sektörün önde gelen inşaat firmalarının yanı sıra, riskli yapılarda hem yüklenici hemde kat maliklerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Özellikle riskli alanlarda kentsel dönüşüm uygulamalarının gerçekleştirilmesinde öncülük yapmıştır. Birçok platformda Kentsel Dönüşüm Hukuku eğitimleri vermektedir.

Deniz Oğuz, kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm hukuku

DENİZ OĞUZ

Avukat

Deniz Oğuz, 1995 doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi onur dereceli mezunudur. Avukatlık stajını hukuk büromuzda tamamladıktan sonra 2019 yılında avukatlık ruhsatını almış olup halen büromuzda avukat olarak çalışmaktadır.

İngilizce bilmekte olup Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Ecem Ayşe Küley.jpeg

ECEM AYŞE KÜLEY

Avukat

Ecem Ayşe Küley, 1995 doğumludur. Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2018 yılında mezun olmuştur. Kocaeli Barosunda yasal stajını tamamlamış olup, 2019 yılından bu yana İstanbul Barosuna kayıtlı olup halen ofisimizde avukat olarak çalışmaktadır.

İngilizce bilmekte olup, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku ve İş Hukuku başta olmak üzere ağırlıklı olarak Özel Hukuk alanında hizmet vermektedir.

Tuğçe Kara, kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm hukuku

TUĞÇE KARA

Paralegal

Tuğçe Kara, 1996 doğumludur. Adalet Meslek Yüksekokulu'ndan 2018 yılında mezun olmuştur.

Almış olduğu eğitimin kazandırdığı hukuk bilgisi ile birlikte İcra ve İflas Hukuku, Sözleşme Hukuku ve idari işler kordinasyonunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Hukuki prosedürlerin takibi ve yerine getirilmesinde aktif rol almaktadır.

İlayda Cirit.jpeg

İLAYDA CİRİT

Stajyer Avukat

İlayda Cirit, 2000 doğumludur. Hukuk eğitimini Doğuş Üniversitesi'nde 2022 yılında onur dereceli olarak tamamlamıştır. İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak yasal stajına devam etmektedir.

Mehmet Onur Baştar.jpeg

MEHMET ONUR BAŞTAR

Stajyer Avukat

Mehmet Onur Baştar, 1999 doğumludur. Hukuk eğitimini Marmara Üniversitesi'nde 2022 yılında tamamlamıştır. İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak yasal stajına devam etmektedir.

Avukat Serkan Çakmaklı
Çakmaklı Legal Logotype.png
bottom of page