kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm hukuku

EKİBİMİZ

 

kentsel dönüşüm hukuku, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm uzmanı, gayrimenkul hukuku, gayrimenkul hukuku avukatı, kentsel dönüşüm

kentsel dönüşüm hukuku

kentsel dönüşüm avukatı

Avukat Serkan Çakmaklı, kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm hukuku

SERKAN ÇAKMAKLI

Avukat - Kurucu

Serkan Çakmaklı 1981 doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 1 yıl İngiltere'de dil eğitimi almıştır ve iyi derecede İngilizce bilmektedir. 2006 yılından beri İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak çalışmaktadır.

 

Gayrimenkul Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku konularında uzmanlaşmıştır. 2012 yılından beri kentsel dönüşüm hukuku alanında çalışmaktadır. Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinde sektörün önde gelen inşaat firmalarının yanı sıra, riskli yapılarda hem yüklenici hemde kat maliklerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Özellikle riskli alanlarda kentsel dönüşüm uygulamalarının gerçekleştirilmesinde öncülük yapmıştır. Birçok platformda Kentsel Dönüşüm Hukuku eğitimleri vermektedir.

Deniz Oğuz, kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm hukuku

DENİZ OĞUZ

Avukat

Deniz Oğuz, 1995 doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi onur dereceli mezunudur. Avukatlık stajını hukuk büromuzda tamamladıktan sonra 2019 yılında avukatlık ruhsatını almış olup halen büromuzda avukat olarak çalışmaktadır.

İngilizce bilmekte olup Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Ecem Ayşe Küley, kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm hukuku

ECEM AYŞE KÜLEY

Avukat

Ecem Ayşe Küley, 1995 doğumludur. Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2018 yılında mezun olmuştur. Kocaeli Barosunda yasal stajını tamamlamış olup, 2019 yılından bu yana İstanbul Barosuna kayıtlı olup halen ofisimizde avukat olarak çalışmaktadır.

İngilizce bilmekte olup, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku ve İş Hukuku başta olmak üzere ağırlıklı olarak Özel Hukuk alanında hizmet vermektedir.

Tuğçe Kara, kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm hukuku

TUĞÇE KARA

Paralegal

Tuğçe Kara, 1996 doğumludur. Adalet Meslek Yüksekokulu'ndan 2018 yılında mezun olmuştur.

Almış olduğu eğitimin kazandırdığı hukuk bilgisi ile birlikte İcra ve İflas Hukuku, Sözleşme Hukuku ve idari işler kordinasyonunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Hukuki prosedürlerin takibi ve yerine getirilmesinde aktif rol almaktadır.

Berkay Karabulut, kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm hukuku

BERKAY KARABULUT

Stajyer Avukat

Berkay Karabulut, 1997 doğumludur. Hukuk eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi’nde 2020 yılında tamamlamıştır. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak yasal stajına devam etmektedir. Lisans eğitimi boyunca birçok sertifika programına katılmış ve hukuk derneklerinde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 

Ofisimizde özellikle İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku alanlarında tecrübe edinmekte ve hukuki süreçlere destek olmaktadır.

Atakan Uysal, kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm hukuku

ATAKAN UYSAL

Stajyer Avukat

Atakan Uysal, 1997 doğumludur. Hukuk eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde 2020 yılında tamamlamıştır. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak yasal stajına devam etmektedir.

İngilizce bilmekte olup, ofisimizde özellikle İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku alanlarında tecrübe edinmekte ve hukuki süreçlere destek olmaktadır.

 
Çakmaklı Legal Logotype.png